Ви впевнені, що хочете вийти

з Вашого гостьового облікового запису?Marek Rodzen
  • Медичний тренер, рівень «Майстер»

Marek Rodzen

Лікар, спеціаліст з загальної хірургії, спеціаліст з онкологічної хірургії, лікар естетичної медицини.

Марек Родзень, кандидат медичних наук, у 1989 році закінчив Люблінський медичний університет. У 1993 році отримав перший ступінь, а в 2004 році – спеціалізацію з загальної хірургії. Він має великий досвід як у лікарняній практиці, так і в амбулаторних консультаціях.

У 1993 році він отримав перший ступінь спеціалізації у загальній хірургії. В той же час він працював у відділенні невідкладної медичної допомоги, клініці загальної, судинної та онкологічної хірургії Обласної інтегрованої лікарні (Тарнобжег, Підкарпатське воєводство, Польща). Працюючи асистентом у відділенні загальної травматології та онкологічної хірургії, він набув хірургічного досвіду та після проходження необхідних стажувань та складання іспитів у 2004 році отримав звання спеціаліста у галузі загальної хірургії.

У 2005–2006 роках він працював в амбулаторії загальної та судинної хірургії у Пшемислі, Підкарпатському воєводстві, Польща, та пройшов необхідні курси, отримавши право проводити ультразвукові дослідження допплерівських венозних та артеріальних судин верхніх та нижніх кінцівок.

У 2006–2007 роках був заступником завідувача відділення загальної хірургії ІП ЗОЗ у Дрезденко. Любуське, Польща. З жовтня 2007 року він обійняв посаду начальника відділення загальної хірургії SPZOZ у Горі, Нижньосілезьке, Польща, де він керував відділенням до січня 2014 року.

У 2008 році він провів додаткову роботу в Медичному центрі Лешно у Лешно, Велькопольське, Польща, працював у клініці загальної та проктологічної хірургії, а також у відділенні загальної та судинної хірургії до листопада 2014 року. Підвищуючи свою професійну кваліфікацію, 2009 року він отримав сертифікат здатності проводити ендоскопічне дослідження шлунково-кишкового тракту.

У 2010 році він отримав звання доктора медичних наук, захистивши докторську дисертацію «Гострі захворювання черевної порожнини на матеріалі хірургічного відділення лікарні в Гурі» на медичному факультеті Вроцлавського медичного університету, Нижньосілезьке воєводство, Польща.

У листопаді 2015 року він отримав спеціалізацію з онкологічної хірургії у Нижньосілезькому онкологічному центрі у Вроцлаві, Нижньосілезьке воєводство, Польща.

За свою багаторічну роботу він набув знання та досвід у галузі загальної травматичної, судинної та онкологічної хірургії, беручи участь у багатьох національних медичних конференціях. Він користується довірою багатьох пацієнтів протягом багатьох років, що підтверджується відгуками на веб-сайті «Znanylekarz.pl» та сертифікатом довіри пацієнтів, отриманим у рамках національного медичного опитування «Laur Pacjenta 2013», а також сертифікатом експерта на веб-сайті «ABC Zdrowie .pl».

Він є автором численних медичних публікацій та співавтором розділів медичних книг. Він спеціалізується на загальній, судинній та онкологічній хірургії.

З 2015 року він розпочав свою діяльність в естетичній медицині. Він має безліч свідоцтв навичок проведення лікування гіалуроновою кислотою, плазмою, багатою тромбоцитами, та ботулінічним токсином. Він також виконує багато лазерних процедур для всіх частин тіла. Він має здатність виконувати телеангіектазію, склеротерапію та варикозне розширення вен нижніх кінцівок. Він також виконує процедури лазерної ліпосакції, переносячи жир на обличчя, шию, руки, груди та сідниці. Він виконує хірургічну блефаропластику верхніх та нижніх повік.

З 2018 року він співпрацює з Hyalual у Польщі, де він є сертифікованим тренером.

Показати все